1
/
of
5
mysite
Valentino V-Gold-III VLS 138 Women's Sunglasses✨
Valentino V-Gold-III VLS 138 Women's Sunglasses✨
Regular price
$189.00 USD
Regular price
$650.00 USD
Sale price
$189.00 USD
Shipping calculated at checkout.
Quantity
Couldn't load pickup availability

*Cases may occasionally differ.
| Model Name: | V-Gold-III |
| Model Number: | VLS 138 |
| Frame Colour: | Shiny Black and Gold |
| Colour Code: | A |
| Frame Type: | Full Rim |
| Frame Shape: | Butterfly |
| Material: | Acetate |
| Lens Colour: | Grey with Light Mirror |
| Polarised: | No |
| Lens Width: | 53mm |
| Lens Height: | 52mm |
| Bridge Size: | 22mm |
| Temple Length: | 140mm |
Share

