1
/
of
6
mysite
TOM FORD SOLANGE TF1089 Sunglasses 🔱
TOM FORD SOLANGE TF1089 Sunglasses 🔱
Regular price
$189.00 USD
Regular price
$226.80 USD
Sale price
$189.00 USD
Shipping calculated at checkout.
Quantity
Couldn't load pickup availability
| Model Name: | Solange-02 |
| Model Number: | FT1089/S |
| Frame Colour: | Shiny Dark Havana with Gold |
| Colour Code: | 52E |
| Frame Type: | Full Rim |
| Frame Shape: | Square |
| Material: | Acetate |
| Made in: | Italy |
| Lens Colour: | Light Brown |
| Polarised: | No |
| Lens Width: | 60mm |
| Lens Height: | 50mm |
| Bridge Size: | 17mm |
| Temple Length: | 120mm |
Share

