1
/
of
8
mysite
TOM FORD Icon Collection TF1202 01E Sunglasses 🔱
TOM FORD Icon Collection TF1202 01E Sunglasses 🔱
Regular price
$209.00 USD
Regular price
$250.80 USD
Sale price
$209.00 USD
Shipping calculated at checkout.
Quantity
Couldn't load pickup availability
| Model Name: | Icon Collection |
| Model Number: | FT1202/S |
| Frame Colour: | Shiny Black |
| Colour Code: | 01E |
| Frame Type: | Full Rim |
| Frame Shape: | Square |
| Material: | Acetate |
| Lens Colour: | Yellow with Light Mirror |
| Polarised: | No |
| Lens Width: | 56mm |
| Lens Height: | 44mm |
| Bridge Size: | 19mm |
| Temple Length: | 140mm |

Share
