1
/
of
7
mysite
TOM FORD ACHILLES FT1182/S Sunglasses 🔱
TOM FORD ACHILLES FT1182/S Sunglasses 🔱
Regular price
$199.00 USD
Regular price
$238.80 USD
Sale price
$199.00 USD
Shipping calculated at checkout.
Quantity
Couldn't load pickup availability
| Model Name: | Achilles |
| Model Number: | FT1182/S |
| Frame Colour: | Shiny Black |
| Colour Code: | 01A |
| Frame Type: | Full Rim |
| Frame Shape: | Shield |
| Material: | Acetate |
| Lens Colour: | Grey Photochromic |
| Polarised: | No |
| Lens Width: | 138mm |
| Lens Height: | 52mm |
| Bridge Size: | 0mm |
| Temple Length: | 145mm |

Share
