1
/
of
16
mysite
TIFFANY & CO TF4221 Women's Sunglasses ✨
TIFFANY & CO TF4221 Women's Sunglasses ✨
Regular price
$199.00 USD
Regular price
$238.80 USD
Sale price
$199.00 USD
Shipping calculated at checkout.
Quantity
Couldn't load pickup availability
| Model Number: | TF4221 |
| Frame Colour: | Black-Blue-Red-Yellow-Grey |
| Colour Code: | 8001/D9 |
| Frame Type: | Full Rim |
| Frame Shape: | Round |
| Material: | Acetate |
| Made in: | Italy |
| Lens Colour: | Light Azure |
| Polarised: | No |
| Lens Width: | 54mm |
| Lens Height: | 34mm |
| Bridge Size: | 17mm |
| Temple Length: | 140mm |

Share
