1
/
of
2
mysite
Chrome Hearts DEEP SQUARE Sunglasses⚜️
Chrome Hearts DEEP SQUARE Sunglasses⚜️
Regular price
$249.00 USD
Regular price
$298.80 USD
Sale price
$249.00 USD
Shipping calculated at checkout.
Quantity
Couldn't load pickup availability
| Model Number: | DEEP SQUARE |
| Frame Colour: | Brown-Silver-Black-Green |
| Colour Code: | |
| Frame Type: | Logo |
| Frame Shape: | |
| Material: | Acetate |
| Lens Colour: |
Silver-Grey-Gold-Green |
| Lens Width: | 53mm |
| Lens Height: | 48.6mm |
| Bridge Size: | 23mm |
| Temple Length: | 145mm |

Share
