1
/
of
8
mysite
Chrome Hearts CRH8232 Sunglasses⚜️
Chrome Hearts CRH8232 Sunglasses⚜️
Regular price
$209.00 USD
Regular price
$250.80 USD
Sale price
$209.00 USD
Shipping calculated at checkout.
Quantity
Couldn't load pickup availability
| Model Number: | CRH8232 |
| Frame Colour: | Brown-Silver-Black |
| Colour Code: | |
| Frame Type: | Logo |
| Frame Shape: | |
| Material: | Acetate |
| Lens Colour: |
Silver-Grey-Gold-Green |
| Lens Width: | 54mm |
| Lens Height: | 48.6mm |
| Bridge Size: | 23mm |
| Temple Length: | 145mm |

Share
