1
/
of
4
mysite
Cartier PREMIÈRE DE CARTIER SUNGLASSES CT0210 🐆
Cartier PREMIÈRE DE CARTIER SUNGLASSES CT0210 🐆
Regular price
$209.00 USD
Regular price
$250.80 USD
Sale price
$209.00 USD
Shipping calculated at checkout.
Quantity
Couldn't load pickup availability
| Model Number: | CT0210 |
| Frame Colour: | Shiny Dark Havana and Rose Gold,Gold |
| Colour Code: | 002 |
| Frame Type: | Full Rim |
| Frame Shape: | Round |
| Material: | Acetate |
| Lens Colour: | Green,Brown,Black |
| Polarised: | No |
| Lens Width: | 54mm |
| Lens Height: | 42mm |
| Bridge Size: | 21mm |
| Temple Length: | 145mm |

Share
