1
/
of
7
mysite
BOTTEGA VENETA BV1387 Women's Sunglasses💚
BOTTEGA VENETA BV1387 Women's Sunglasses💚
Regular price
$199.00 USD
Regular price
$238.80 USD
Sale price
$199.00 USD
Shipping calculated at checkout.
Quantity
Couldn't load pickup availability
| Model Number: | BV1387S |
| Frame Colour: | Shiny Black |
| Colour Code: | 001 |
| Frame Type: | Full Rim |
| Frame Shape: | Cat Eye |
| Material: | Acetate |
| Lens Colour: | Yellow |
| Polarised: | No |
| Lens Width: | 54mm |
| Bridge Size: | 17mm |
| Temple Length: | 140mm |

Share
