1
/
of
10
mysite
BOTTEGA VENETA BV1407S Unisex Sunglasses💚
BOTTEGA VENETA BV1407S Unisex Sunglasses💚
Regular price
$209.00 USD
Regular price
$250.80 USD
Sale price
$209.00 USD
Shipping calculated at checkout.
Quantity
Couldn't load pickup availability
| Lens Size | 53 mm |
| Nose Bridge Length | 17 mm |
| Temple Length | 145 mm |
| Gender | Women |
| Material | Acetate |
| Shape | Cat Eye |
| Country of Origin | Italy |
| Front Colour | Black |
| Temple Colour | Black |
| Lens Colour | Grey |

Share
