1
/
of
9
mysite
BALENCIAGA BB028O Metal Sunglasses 👽
BALENCIAGA BB028O Metal Sunglasses 👽
Regular price
$185.00 USD
Regular price
$222.00 USD
Sale price
$185.00 USD
Shipping calculated at checkout.
Quantity
Couldn't load pickup availability
| Model Number: | BB028O |
| Frame Colour: | Shiny Black |
| Colour Code: | 001 |
| Frame Type: | Full Rim |
| Frame Shape: | Butterfly |
| Material: | Metal |
| Made in: | Italy |
| Lens Width: | 59mm |
| Lens Height: | 50mm |
| Bridge Size: | 15mm |
| Temple Length: | 140mm |

Share
